fizinioasmensbankrotas.lt – tai fizinių asmenų bankroto ir juridinių asmenų nemokumo srityje besispecializuojančių profesionalų komanda. Mūsų specialistai – tai advokatai, nemokumo administratoriai, finansų specialistai, turintys virš 12 metų darbo patirtį, kurie atsakys į visus Jums rūpimus klausimus apie fizinio asmens bankrotą ir suteiks kvalifikuotą pagalbą ruošiantis bankroto bylos procesui.

Mes bendradarbiaujame su patyrusiais bankroto administratoriais; vienas iš jų yra Tadas Ugintas, kuris taip pat yra ir advokatas, besispecializuojantis bankroto teisės srityje. Kartu su partneriais administruojame ne tik fizinių, tačiau ir juridinių asmenų bankroto bylas Lietuvoje, o taip pat teikiame kitas teisines paslaugas:

– Įvertiname bankrutuoti siekiančio asmens galimybes sėkmingai iškelti fizinio asmens bankroto bylą;
– Padedame surinkti ir paruošti visus bankroto bylai būtinus dokumentus;
– Rengiame pareiškimus teismui bei kitus teisinius dokumentus, reikalingus keliant fizinio asmens bankroto bylą;
– Prižiūrime Jūsų bankroto procesą nuo bankroto bylos iškėlimo iki jos užbaigimo dienos.

Turite skolų ir norite iškelti fizinio asmens bankroto bylą Lietuvoje, tačiau nežinote, nuo ko pradėti? Kreipkitės į mus telefonu arba el. paštu. Mes įvertinsime, ar Jūs atitinkate fizinio asmens bankroto bylai kelti reikalingas sąlygas. Jei jas atitiksite, padėsime Jums iškelti fizinio asmens bankroto bylą, parengsime fizinio asmens bankroto dokumentus ir atsakingai prižiūrėsime Jūsų bankroto procesą nuo jo pradžios iki pabaigos (skolų nurašymo dienos).